Pożegnanie absolwentów 2015 r.

W ostatni piątek maja, czyli 29.05.2015 r., zgodnie z tradycją XV LO, odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów. To już dwudziesty pierwszy rocznik opuścił mury naszej szkoły. W tym roku żegnaliśmy 79 absolwentów kończących klasy o profilach: humanistycznym, matematyczno-fizycznym, geograficzno-matematycznym oraz biologiczno-chemicznym. Najlepszym abiturientem został Jakub Piechowiak z klasy III B, który w nagrodę dostał od Rady Rodziców czek dla najlepszego ucznia klas trzecich, opiewający na sumę 300 złotych.
Niejedna łezka zakręciła się w oku, gdy absolwenci wchodzili kolejno na scenę, aby odebrać świadectwo ukończenia szkoły z rąk wychowawcy. To właśnie wtedy odbyły się ostatnie pożegnania, ostatnie mowy wygłoszone przez wzruszonych opiekunów.
Uroczystość umiliły występy uczniów klas drugich. Na koniec po raz ostatni zaśpiewali dla zgromadzonych uczniowie klas trzecich: Patrycja Lambryczak, Eliza Romańska, Kacper Bocek, którym towarzyszyła Magdalena Węglewska z klasy drugiej.
Oczywiście nie zabrakło na uroczystości dumnych i wzruszonych rodziców, którzy dokumentowali zdjęciami osiągnięcia swoich pociech.
Mamy nadzieję, że tak jak poprzednie roczniki i absolwenci z tego rocznika nie zapomną o "Piętnastce" i będą przychodzili na różne uroczystości i zwykłe pogaduszki.
Pożegnanie Absolwentów Pożegnanie Absolwentów Pożegnanie Absolwentów Pożegnanie Absolwentów
Pożegnanie Absolwentów Pożegnanie Absolwentów Pożegnanie Absolwentów