XV Liceum Ogólnokształcące
im. prof. Wiktora Degi
w Poznaniu
Copyright by G. Lach & K. Maj

Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2007
       KLASA   III B

  1. Bulczyński Dawid
  2. Dłużewski Michał
  3. Hermann Joanna
  4. Janiszewski Marek
  5. Kasperski Mateusz
  6. Kotecki Paweł
  7. Kozłowski Borys
  8. Krzymińska Anna
  9. Kubisz Berenika
  10. Linkowski Marcin
  11. Mizerny Maria
  12. Moliński Szymon
  13. Niedziałkowski Marek
  14. Osajda Martyna
  15. Pawłowski Maciej
  16. Popiołek Łukasz
  17. Przyborski Andrzej
  18. Przybyła Michał
  19. Ptaszkowski Dawid
  20. Szeląg Anna
  21. Szymkowiak Marek
  22. Szyszka Mikołaj
  23. Tomaszewski  Paweł
  24. Trzpis  Małgorzata
  25. Zulsdorff Aleksandra

       KLASA   III A

  1. Banach Mateusz
  2. Bąbliński Borys
  3. Chodakowski Mateusz
  4. Danielewicz Anna
  5. Dehmel Marta
  6. Dembska Sylwia
  7. Gałganek Max
  8. Goźdź  Jan
  9. Hellmann Paulina
  10. Kaczmarek Maciej
  11. Kalota Marta
  12. Kasprowska Małgorzata
  13. Kin Katarzyna
  14. Komin Żaneta
  15. Krzyżaniak Anna
  16. Kuchta Justyna
  17. Neyder Natalia
  18. Nowak Krzysztof
  19. Popiak Marta
  20. Rachwał Maja
  21. Rychter Anna
  22. Slany  Michalina
  23. Sopa Hanna
  24. Strużyna Sonia
  25. Suwalska Joanna
  26. Wilczyński Jakub

       KLASA   III C

  1. Bartkowiak Laura
  2. Bączyk Tomasz
  3. Bratkowska Zuzanna
  4. Burgiel Agnieszka
  5. Buśkiewicz Magdalena
  6. Dembska Maria
  7. Dudzińska Marta
  8. Glema Mateusz
  9. Henka  Maja
  10. Jach Alicja
  11. Janicki Paweł
  12. Jeske Zuzanna
  13. Kaczmarek Anna
  14. Kornobis  Marcin
  15. Lach Szymon
  16. Mondzik Milena
  17. Osińska Joanna
  18. Piwoński Radosław
  19. Sawicka Katarzyna
  20. Sikorska Patrycja
  21. Skibicki  Adrian
  22. Stachowiak Aleksandra
  23. Śledź Grzegorz
  24. Trościańczuk  Dorota
  25. Witucka Ewa
  26. Wyszyńska Maria
  27. Zaremba Dorota
       KLASA   III D

  1. Baran Daria
  2. Begier Tomasz
  3. Błażejczak Olga
  4. Bobkiewicz Monika
  5. Cichocki Marcin
  6. Drymel Zuzanna
  7. Galubiński Henryk
  8. Gruszkiewicz Anna
  9. Jakubiak  Anna
  10. Janeda Jakub
  11. Janowiak Atrur
  12. Jędrzejczak Agata
  13. Kaczmarek Dorota
  14. Koniński Mateusz
  15. Kownacki Krzysztof
  16. Kozak Katarzyna
  17. Lisek Wiktor
  18. Małecki  Jan
  19. Musiał Marta
  20. Nawrot Katarzyna
  21. Nowaczyk Krzysztof
  22. Nowak Michał
  23. Nowicki Mateusz
  24. Rzepecka Justyna
  25. Szczęsny Bartłomiej
  26. Warzybok Justyna
  27. Zimna Agnieszka
Zdjęcie         Studniówka
Pożegnanie Absolwentów        Bal Absolwentów