Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15
XV Liceum Ogólnokształcące
im. prof. Wiktora Degi
w Poznaniu
Copyright by Katarzyna Maj 2008-2009

Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2009
Zdjęcie         Studniówka
Pożegnanie Absolwentów

KLASA III C

  1. Biernacki Wojciech
  2. Fabiś Agnieszka
  3. Gudek Krzysztof
  4. Kierojczyk Arkadiusz
  5. Kociałkowska Sabina
  6. Kołpa Katarzyna
  7. Kopras Weronika
  8. Krakowski Mateusz
  9. Kurzawa        Wojciech
  10. Leipelt Tomasz
  11. Lisiecki Robert
  12. Lubawiński Kacper
  13. Marchlewski Dariusz
  14. Myszkowski Piotr
  15. Narożyńska Ewelina
  16. Nowicki Szymon
  17. Przybylska Joanna
  18. Puwałowska Paulina
  19. Sadek Sylwia
  20. Sikorski Szymon
  21. Skibińska Marta
  22. Suszka Michalina
  23. Tomczak Szymon
  24. Zalewska Maja
  25. Żak Barbara
KLASA III D

  1. Bierwagen Paulina
  2. Brylewski Michał
  3. Ciesielski Sergiusz
  4. Gałęzewski Mikołaj
  5. Gielnik Anna
  6. Janiszewska Anna
  7. Jemielity Karolina
  8. Jóźwiak Natalia
  9. Karolczak Anna
  10. Książek-Rybka Aleksandra
  11. Kulas Katarzyna
  12. Kwiatkowska Anna
  13. Lisińska Natalia
  14. Maćkowiak Joanna
  15. Mąka Jakub
  16. Meller Barbara
  17. Niedzielska Klaudia
  18. Pietrzak Olga
  19. Przybył Agnieszka
  20. Racinowski Mikołaj
  21. Roszak Adam
  22. Seliga Jagoda
  23. Semkowska Amanda
  24. Siejak Katarzyna
  25. Skrzypek Katarzyna
  26. Sońta Sandra
  27. Szymandera Katarzyna
  28. Śliwińska Joanna
  29. Thiel Michał
  30. Wawrzyniak Liliana
  31. Zaborowski Kamil

KLASA III B

  1. Adamczak Bartosz
  2. Cichocki        Jakub
  3. Dohnal Jakub
  4. Grześkowiak Adam
  5. Kamiński Krzysztof
  6. Kawacki        Marek
  7. Krzyżaniak Filip
  8. Kubiak Zuzanna
  9. Lisiewicz Małgorzata
  10. Łagowska Weronika
  11. Łuczak Wojciech
  12. Mroczyk        Bartosz
  13. Niezgodzki Hugo
  14. Nogaś Bartłomiej
  15. Nowicki        Jakub
  16. Pawlaczyk Marek
  17. Skoczeń Natalia
  18. Smektała Maciej
  19. Szajna Maciej
  20. Szymaniec Maciej
  21. Szymkowiak Łukasz
  22. Tomaszewski Jakub
  23. Wawrzyniak Łukasz
  24. Wolniewicz Wojciech
  25. Żurek Łukasz
KLASA III A

  1. Andrzejczak Karolina
  2. Bukowski Ryszard
  3. Chałajdziak Joanna
  4. Chmielowiec Michał
  5. Czypicka Martyna
  6. Dominiak Filip
  7. Faba Mateusz
  8. Frąckowiak Piotr
  9. Grabski Michał
  10. Grześkowiak Agnieszka
  11. Hoffmann Kacper
  12. Karska Magdalena
  13. Kennemann Natalia
  14. Książkiewicz Jan
  15. Marciniak Mateusz
  16. Nowak  Joanna
  17. Piskor Robert
  18. Porzegowski  Sebastian
  19. Ratajczak  Marta
  20. Rogacz Karolina
  21. Rzadkiewicz Rafał
  22. Szczepaniak Agnieszka
  23. Teśner Joanna
  24. Walczak        Katarzyna
  25. Waleriańczyk Joanna
  26. Wilczyńska Paulina
  27. Wyrzykowska Marta
  28. Zimmer Eryk