Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 15
XV Liceum Ogólnokształcące
im. prof. Wiktora Degi
w Poznaniu
Copyright by Katarzyna Sobek 2010/2011

Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2011
Zdjęcie        Studniówka
KLASA III A

  1. Bargiel Norbert
  2. Bocer Przemysław
  3. Czarnecka Alicja
  4. Drozdowski Grzegorz
  5. Exterkate Natalia
  6. Garczarek Dominika
  7. Grzonka Robert
  8. Hamrol Dominika
  9. Jackowska Katarzyna
  10. Janicki Mateusz
  11. Kaczmarek Justyna
  12. Kałasz Jacek
  13. Kmiecik Jędrzej
  14. Kowalska Monika
  15. Krupa Marta
  16. Kulesza Nikola
  17. Majchrzak Sandra
  18. Piętka Mateusz
  19. Piszczała Mateusz
  20. Ruta Sylwia
  21. Siejak Maciej
  22. Sieńczewski Łukasz
  23. Święcicki Damian
  24. Tomaszewski Wiktor


KLASA III B

  1. Chmielewski Piotr
  2. Dorniak Radosław
  3. Dressler Marek
  4. Gessner Mateusz
  5. Grajkowski Tomasz
  6. Hudowicz Piotr
  7. Iżykowski Karol
  8. Kaszkowiak Piotr
  9. Kobla Jan
  10. Matusz Marcelina
  11. Młodzikowska Patrycja
  12. Namiński Rafał
  13. Norkowski Łukasz
  14. Piechowiak Sebastian
  15. Różański Jakub
  16. Rychłowicz Marcin
  17. Sawicki Mateusz
  18. Solarski Marcin
  19. Szczerbiński Damian
  20. Szwankowski Mateusz
  21. Wasilewski Łukasz
  22. Wnękowski Adam
KLASA III C

  1. Baumann Marek
  2. Błaszczyk Maciej
  3. Domańska Weronika
  4. Duchnowski Tomasz
  5. Duda Agnieszka
  6. Fertała Aleksandra
  7. Firlej Eryk
  8. Gatna Patrycja
  9. Jabłecki Jakub
  10. Kępińska Małgorzata
  11. Kołodziejczak Szymon
  12. Kozber Paweł
  13. Krakowiak Jakub
  14. Lipigórska Monika
  15. Machnicka Adrianna
  16. Mytko Tomasz
  17. Niesyto Hanna
  18. Piotrowska Natalia
  19. Pryłowski Tomasz
  20. Rzepka Wojciech
  21. Schrödter Mateusz
  22. Siudziński Paweł
  23. Stróżyk Weronika
  24. Szymkowiak Monika
  25. Świerz Sandra
  26. Wąż Karolina
  27. Wentland Kuba
  28. Zakęs Michał
  29. Żwawiak Maciej
KLASA III D

  1. Baranowska Marta
  2. Chabowski Patryk
  3. Czarny Marcin
  4. Duda Urszula .
  5. Flaum Mikołaj
  6. Grzebiela Agata
  7. Jakubowski Paweł
  8. Kiryk Ewa
  9. Kołodziejczak Grzegorz
  10. Kotecki Jacek
  11. Krakowska Anna
  12. Maciak Kajetan
  13. Maliński Maciej
  14. Miś Krzysztof
  15. Podgórska Marietta
  16. Przybylski Jakub
  17. Rybicka Justyna
  18. Sadek Amanda
  19. Szewierska Katarzyna
  20. Śron Weronika
  21. Tyma Marta
  22. Walczak Dawid
  23. Wieczorek Katarzyna
  24. Wojtuś Mateusz
  25. Zdzyniecka Klaudia
  26. Żak Karolina
Pożegnanie Absolwentów
Bal Absolwentów