Pole tekstowe: XV Liceum Ogólnokształcące
im. prof. Wiktora Degi 
   w Poznaniu
 

 

  

             

 

Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2003Pole tekstowe:     KLASA IV A 
 
l.  Marek Adamski   
2. Agata Baszkiewicz  
3. Dominika Brzezińska 
4. Marta Cepel  
5. Piotr Chaława 
6. Tomasz Czajkowski
7. Agata Garlicka
8. Daria Jakulewicz 
9. Dorota Kierzynka 
10. Adam Kucz
11. Anna Kolańczak 
12. Wojciech Lesicki 
13. Julia Łeszyk 
14. Agata Napierała 
15. Magdalena Nawracała 
16. Karolina Ociepka 
17. Szymon Paluch 
18. Agata Piątek
19. Bartosz Przewoźny 
20. Paulina Przybyła 
21. Monika Roszak 
22. Rafał Siejakowski 
23. Anna Skoczek 
24. Izabela Słupska 
25. Krzysztof Szajek 
26. Joanna Szkaradkiewicz 
27. Paweł Szorcz 
Pole tekstowe: KLASA IV B 
 
1. Jarosław Bardoń
2. Daniel Bielski
3. Marek Błażewicz 
4. Jacek Ciećko
5. Krzysztof Furmann 
6. Łukasz Garczewski 
7. Marta Jakubowska 
8. Katarzyna Jurek
9. Tomasz Karoń 
10. Lesław Kasztelan 
11. Zofia Kuklasińska 
12. Jacek Ławniczak 
13. Ewa de Mezer 
14. Karolina Miedzianowska 15. Kinga Pater 
16. Michał Patkowski 
17. Ewa Pikosz 
18. Magdalena Radecka 
19. Marta Rosochowicz 
20. Joanna Stańko 
21. Maciej Szyszka
22. Martyna Tchórz 
23. Sara Thomas 
24. Michał Wardeński 
25. Dagmara Zaborowska 
26. Jakub Zając 
Pole tekstowe: KLASA IV C 
 
1. Piotr Augustyniak 
2. Beata Berezowska 
3. Grzegorz Bogdaszewski 
4. Jagoda Dymek 
5. Jacek Jerzykiewicz
6. Agnieszka Kaniewska 
7. Agnieszka Król 
8. Agata Łacna 
9. Margaret Machura 
l0. Sławosz Marciniak 
11. Maciej Marcinkowski
l2. Iwona Matuszak 
l3. Anna Mazurek 
l4. Michał Mazurek
15. Julianna Paluch
l6.  Nikodem Piotrowski
17. Katarzyna Pogodzińska 
18. Małgorzata Relewicz
19. Sebastian Skrzypiński 
20. Paula Staśkowiak
21. Patryk Stojanowicz 
22. Aleksandra Suchecka
23. Piotr Szuman
24. Aleksander Tworak 
25. Tomasz Urbaniak 
26. Iga Wojtkowska 
27. Ewa Zalewska

 

 

 

 

Pole tekstowe: KLASA IV D 
 
1. Tomasz Bieńka
2. Łukasz Bytnar 
3. Joanna Cieślik 
4. Marta Gawrońska
5. Krzysztof Gąsior
6. Katarzyna Górna 
7. Jakub Grabia
8. Przemysław  Jankowski 
9. Szymon Jóźwiak 
l0. Tomasz Kaczmarek 
11. Karolina Kamińska 
l2. Katarzyna Kanecka 
l3. Karolina Klupś 
l4. Agata Maciejewska 
15. Dawid Marciniak 
l6. Marcin Markiewicz
17. Aleksandra Matysiak
18. Zbigniew Najlepszy 
19. Adrianna Nowak
20. Martin Płowens 
21. Patrycja Różewicz 
22. Łukasz Seifert 
23. Rafał Stachowiak 
24. Mateusz Synoradzki
25. Filip Szczęsny 
26. Janusz Tyrpin 
27. Agata Żebryk