Pole tekstowe: XV Liceum Ogólnokształcące
im. prof. Wiktora Degi 
   w Poznaniu
 

 

  

            

 

Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2004Pole tekstowe:     KLASA IV A 
 
l.    Bartkowiak Wojciech
2.   Bodych Marta 
3.   Bujałowski Paweł
4.   Cepel Ewa
5.   Ciesielska Marta
6.   Cygańczyk  Joanna
7.   Drożdżyński Krzysztof
8.   Filus Szymon
9.   Ganowski Oskar
10. Głowacka Adrianna
11. Górny Mateusz
12. Groński Grzegorz
13. Jabłoński Jan
14. Janka Sebastian
15. Jaworska Marta
16. Jeske Jakub
17. Kalinowska Natalia
18. Karpowicz Malwina
19. Napierała Krzysztof
20. Polańska Natalia
21. Rodowska Anna
22. Siodła Arkadiusz
23. Strzelczyk Katarzyna
24. Szydłowska Agata
25. Tworak Leonard
26. Tyrpin Izabela
27. Wawrzyniak Marci
28. Zmijewska Anna
29. Zywert Marcin
Pole tekstowe: KLASA IV B 
 
1.   Brzeziński Mikołaj
2.   Ciesielska Ewa 
3.   Fryczyńska Marlena
4.   Grylewicz  Magdalena
5.   Janaszek Magdalena
6.   Janiak  Michał
7.   Jóżwiak Wojciech
8.   Kaczkowski Zbigniew
9.   Kosmała Piotr
10. Koziorowska Aleksandra
11. Krotoschak Marcjanna
12. Król Jakub
13. Lenort Mateusz
14. Łuczak Ewa
15. Mańkowski Gracjan 
16. Marciniak Maciej
17. Matylla Przemysław 
18. Moczyńska Anna
19. Olejniczak Magdalena
20. Pawlak Robert
21. Sierpowski Grzegorz
22. Soboń Magdalena
23. Śledziński Arkadiusz
24. Trybus Krzysztof
25. Wojciechowski Szymon
26. Ziółkowski Michał
 
 
 
 
Pole tekstowe: KLASA IV C 
 
1.   Baszkiewicz Marta
2.   Chorowicz Natalia
3.   Dziubałtowska Sylwia
4.   Grzeszczyk Anna
5.   Kayser Łukasz
6.   Knysz Maria
7.   Krzyżańska Anna
8.   Kulikowski Jeremi
9.   Lange Aleksandra
10. Lewińska Anita
11. Lindner Radosław
12. Lorens Leszek
13. Lutyńska Małgorzata
14. Łuszczewska Sara
15. Majer Magdalena
16. Matella Katarzyna
17. Morzyński Dominik
18. Niklas Joanna
19. Poznańska Marta
20. Ratajczak Maciej
21. Siedlecka Julia
22. Sita Michał
23. Thiel  Magdalena
24. Trzeciak Marek
25. Witaszek Maciej
26. Zając Mikołaj
 
 
 

 

 

 

 

Pole tekstowe: KLASA IV D 
 
1.   Andrzejewski Krzysztof
2.   Bryl Jeremi
3.   Brylewska Agnieszka
4.   Cieślak Przemysław
5.   Demidowicz Bartosz
6.   Hybza Karolina
7.   Iżykowski Wojciech
8.   Jędraszak Bartosz
9.   Kosterna Katarzyna
10. Krysieniel Leszek
11. Lewandowska Karolina
12. Łosiniecka Ewa
13. Łukowski Bartosz
14. Nawrocki Marek
15. Nikończuk Marcin
16. Nowicka Agnieszka
17. Olszak Joanna
18. Pankiewicz Małgorzata
19. Pawlicka Aleksandra
20. Podolak Maciej
21. Przybylska Natalia
22. Przychodny Marcin
23. Szymańska Ewa
24. Walczak Anna
25. Woźnica Piotr
26. Wróblewski Michał
27. Żytyńska Katarzyna