Pole tekstowe: XV Liceum Ogólnokształcące
im. prof. Wiktora Degi 
   w Poznaniu
 

 

 

 

Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2005Pole tekstowe:     KLASA III A 
 
l.    Andrzejczak Łukasz
2.   Borkowska Joanna
3.   Cieszyńska Beata
4.   Czarniecka Magdalena
5.   Dębska Klaudyna
6.   Dudziński Michał
7.   Fierek Agata
8.   Grabowska Agata
9.   Grzesiak Wojciech
10. Jakobsze Malwina
11. Kraszewska Olga
12. Kukla Maria
13. Ludwiczak Marek
14. Łuczko Tymoteusz
15. Majewska Agnieszka
16. Marciniak Adam
17. Molińska Monika
18. Najder Karolina
19. Napierała Monika
20. Pielesiak Timur
21. Szewczyk Agata
22. Śmierzchalska Paulina
23. Talarowska Ewa
24. Tokarz Agnieszka
25. Wypijewska Małgorzata
26. Żmudzińska Anita
Pole tekstowe: KLASA III B 
 
1.   Adamski Artur
2.   Banaś Jacek
3.   Bekas Tomasz
4.   Berezowski Tomasz
5.   Bielecki Tomasz
6.   Czernek Piotr
7.   Durka Krzysztof
8.   Gajewski Grzegorz
9.   Głaz Iwo
10. Hoppe Krzysztof
11. Kasztelan Barbara
12. Knast Marcin
13. Kończak Marta
14. Kujawa Ewa
15. Meszek Krzysztof
16. Moczyński Bartosz
17. Peszko Dobromił
18. Proniak Sebastian
19. Rosińska Klaudia
20. Seńczuk Anna
21. Sierpowski Łukasz
22. Śledzikowski Paweł
23. Wiciak Piotr
24. Wujewski Szymon
25. Zawitowski Tomasz
 
Pole tekstowe: KLASA III C 
 
1.   Adamowicz Małgorzata
2.   Banaś Julia
3.   Biłozor Kacper
4.   Drążewski Piotr
5.   Dubicki Wojciech
6.   Furmanek Kinga
7.   Golusińska Izabela
8.   Heizer Zuzanna
9.   Jackowska Joanna
10. Jakubowska Dorota
11. Klisowski Paweł
12. Korzeniewski Krystian
13. Matysiak Karolina
14. Mozoła Izabela
15. Nawrot Joachim
16. Owczarek Łukasz
17. Rękas Jakub
18. Roszkowiak Przemysław
19. Siejak Joanna
20. Strybe Adam
21. Śmiełowska Julia
22. Trzeciak Krzysztof
23. Urbaniak Aleksandra
24. Wąsiak Weronika
25. Wnuk Sławomir
26. Zając Sonia
27. Żurawka Paweł
Pole tekstowe: KLASA III D 
 
1.   Bartkowiak Aleks
2.   Begier Marek
3.   Bogucki Aleksander
4.   Bryk Aleksandra
5.   Byczkowska Kinga
6.   Cholewiński Maciej
7.   Grześkowiak Marta
8.   Jabłoński Tomasz
9.   Kossakowski Waldemar
10. Lewandowski Wojciech
11. Mroczyk Piotr
12. Parobkiewicz Zuzanna
13. Piątek Magdalena
14. Pieszak Paulina
15. Stawska Natalia
16. Suchodolska Joanna
17. Szczęśniak Monika
18. Szubert Bartosz
19. Szuda Adam
20. Świderski Marcin
21. Warkocz Joanna
22. Warlich Anna
23. Wawrzyniak Joanna
24. Węcławek Izabela
25. Żelichowska Magdalena