Pole tekstowe: XV Liceum Ogólnokształc±ce
im. prof. Wiktora Degi 
   w Poznaniu
 

 

 

    Zdjęcie        Studniówka        Pożegnanie Absolwentów        Bal Absolwentów  

 

Absolwenci - rok ukończenia szkoły 2006Pole tekstowe:    
    KLASA III A 
 
1.   Białasik Monika
2.   Bielecki Karol
3.   Chęcińska Sylwia
4.   Ciesielski Filip
5.   Czapracki Jan
6.   Degórski Krzysztof
7.   Fojecka Magdalena
8.   Gidaszewski Paweł
9.   Kowalska Joanna
10.  Krzyżaniak Dominika
11.  Lisowski  Piotr
12.  Łodyga Monika
13.  Maciak  Michał
14.  Maziarz Milena
15.  Misiorny Jan
16.  Napierała Maciej
17.  Peretiatkowicz Anna
18.  Popielarski Piotr
19.  Sergiel Martyna
20.  Sienkiewicz Henryk
21.  Sroczyński Rafał
22.  Szczepaniak Magdalena
23.  Tarnionek Martyna
24.  Urbański Michał
25.  Wachowiak Marta
26.  Włodarczyk Marta
 
Pole tekstowe:  
KLASA III B 
 
1.   Borowski Jarosław
2.   Borucki Stanisław
3.   Ewertowska Marta
4.   Guderski Krzysztof
5.   Kaczmarek Bartosz
6.   Kubacki Karol
7.   Kurpisz Jan
8.   Łuczak Danuta
9.   Magowski Maksymilian
10.  Markiewicz Krzysztof
11.  Matczuk Julian
12.  Morawska Agnieszka
13.  Perz Ewa
14.  Smektalski Mateusz
15.  Sobek Jakub
16.  Socha Maciej
17.  ¦niadek Mateusz
18.  Trzpis Monika
19.  Wower Marek
20.  Zdybel Adam
 
 
 
 
 
 
Pole tekstowe:  
KLASA III C 
 
1.   Adrych Monika
2.   Balicki Sebastian
3.   B±belek Anna
4.   Błażejczak Piotr
5.   Dłużewski Paweł
6.   Dumin Michał
7.   Dzięcioł Karolina
8.   Gorynia Julia
9.   Graffunder Martyna
10.  Jakubowska Magdalena
11.  Jursza Piotr
12.  Kamiński Michał
13.  Kaziów Karolina
14.  Korkus Kinga
15.  Kostencka Agnieszka
16.  Krygier Anna
17.  Kubina Radosław
18.  Nowak Karina
19.  Rumplewicz Tomasz
20.  Stefaniak Maciej
21.  Szubert Elżbieta
22.  ¦ledzikowski Bartosz
23.  ¦wit Anna
24.  Wojtczak Karolina
25.   Wołoszyn Alicja
26.  Ziarkowski Tim
27.  Żarnowiecka Barbara
Pole tekstowe:  
KLASA III D 
 
1.   Adamowicz Paweł
2.   Adamski Rafał
3.   Bilska Anna
4.   Chmielecki Andrzej
5.   Czyżow Dorota
6.   Daleki Łukasz
7.   Dopierała Natasza
8.   Górna Paulina
9.   Kleczewska Natalia
10.  Kukla Karolina
11.  Lisek Klementyna
12.  Luftmann Dagmara
13.  Łakomy Maciej
14.  Pawlik  Agnieszka
15.  Poborska Anita
16.  Popiołek Bartosz
17.  Rybarczyk Mikołaj
18.  Smogór Joanna
19.  Szajek Lidia
20.  Szydłowski Grzegorz
21.  Tosiek Nina
22.  Urbaniak Adam
23.  Węc Katarzyna
24.  Wieland Wojciech
25.  Ziemecka Alicja