Jeżeli jesteś:
   -    koleżeński
   -    lubisz pomagać innym
   -    jesteś kreatywny
   -    nie boisz się wyzwań
   -    jesteś odważny
   -    jesteś konsekwentny w dążeniu do celu

WOLONTARIAT CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE !!!

Podsumowanie działań wolontariatu w I semestrze 2015/2016

archiwum działań wolontariatu
2004 - 2010
Wolontariat w roku szkolnym 2012/2013
Wolontariat w roku szkolnym 2011/2012
Na przełomie października i listopada  przeprowadziliśmy zbiórkę rzeczy potrzebnych schronisku w Gaju. Przy wsparciu okolicznych przedszkoli udało nam się skompletować karmę i posłania, które w listopadzie zostały dostarczone do schroniska.
Pomagamy zwierzakom ze schroniska w Gaju
Kiermasz świąteczny
W dniach 9 oraz 10 grudnia 2013r. wolontariat szkolny zorganizował coroczny kiermasz świąteczny. Sprzedawane były słodkości, napoje, świąteczne stroiki oraz kartki. Pieniądze zebrane na tegorocznym kiermaszu zostały przeznaczone na świąteczne paczki dla rodzin uczniów naszego gimnazjum będących w trudnej sytuacji finansowej. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy zechcieli włączyć się w to wydarzenie.
kiermasz_2013
schronisko_2013
12 stycznia 2014r. wolontariusze z naszej szkoły włączyli się do dzieła pomocy Fundacji założonej przez Jurka Owsiaka. Tym razem do sztabu przy Politechnice Poznańskiej zgłosiliśmy 25 osób, które kwestując na ulicach Poznania uzbierały kwotę ok. 9500 zł.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Koncert "Z kolędą po świecie"
Dnia 23 stycznia 2014 r. w auli naszej szkoły odbył się koncert „Z kolędą po świecie”. Młodzi wykonawcy zaprezentowali zgromadzonej publiczności efekt swojej pomysłowości i pracy.
"Krewniacy z Piętnastki"
20 marca 2015 r. - Jak co roku, w pierwszy dzień wiosny, nasi uczniowie zamiast pójść na wagary, poszli, ale oddać krew. Pod szkołą o godzinie 9.00 stanął autobus ze Stacji Krwiodawstwa i akcja pomocy innym