Finał z głową – nasz wkład w 29. Finał WOŚP

31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała po raz 29! Tym razem celem zbiórki był zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
Wśród wolontariuszy WOŚP tradycyjnie nie zabrakło uczniów naszej szkoły. Część z nich zgłosiła się do akcji przez szkołę, część działała na własną rękę, zgłaszając się do sztabu WOŚP przy Politechnice Poznańskiej.
Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem starali się zebrać jak najwięcej pieniędzy na wyjątkowy cel. Poza zbieraniem pieniędzy do puszek w naszym mieście, część z uczniów założyła e-skarbonki. Można było wspomóc wolontariuszy i akcję poprzez przekazywanie datku przez Internet.

„W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy brałyśmy udział zarówno w tym roku, jak i w poprzednim. Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią wielu ludzi chętnie brało udział w zbiórce. Mimo niełatwych czasów nie spotkałyśmy się z żadnymi nieprzyjemnościami, wręcz przeciwnie, każdy był przyjaźnie nastawiony, co było naprawdę budujące. Udało się więc kolejny już rok wziąć udział w tym, co warte jest naszego zaangażowania i uwagi.”

~Marta~

Skip to content