Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września, z uwzględnieniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, cała społeczność naszej szkoły uroczyście rozpoczęła kolejny rok szkolny. Dzień ten był prawdziwie wyjątkowy, gdyż zarówno nowi uczniowie (klasy pierwsze), jak i uczniowie klas drugich i trzecich, przywitali nowego dyrektora szkoły – pana Ryszarda Pyssę. W trakcie swojego przemówienia Pan Dyrektor ujął młodzież słowami zachęty do aktywnej pracy i rozwoju mimo sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy. Słowa wsparcia usłyszały także klasy pierwsze, gdy przywitała je przewodnicząca SU – Dagmara Dąbrowska.

Tradycyjnie już w trakcie uroczystości zaprzysiężono nowy poczet sztandarowy, ustępującemu zaś podziękowano za godne reprezentowanie szkoły. W ubiegłym roku szkolnym w czasie wszystkich uroczystości reprezentowali nas następujący uczniowie : chorąży KAMIL SOKOŁOWSKI oraz asysta : ALEKSANDRA ANDRYSIAK i KINGA PRZYBYLSKA
Wspomagała ich MAJA GAZDECKA
W tym roku szkolnym opiekę nad sztandarem przejmą : chorąży JAN LUBKA oraz asysta : ANNA LUDEK i MAŁGORZATA SZWAGRZYK
Wspomagać ich będą NIKODEM WOŹNIAK i WIKTORIA SOROCZYŃSKA.

Tego dnia dało się odczuć, że brakowało nam wszystkim bezpośredniego kontaktu, rozmowy i zwyczajnego uśmiechu. Z nadzieją więc, że uda się pokonać wszelkie aktualne trudności, tradycyjnym dźwiękiem dzwonka szkolnego przywitała uczniów pani Renata.

Skip to content