XV na Targach Edukacyjnych 11 – 13 marca 2022

W miniony weekend MTP zorganizowały coroczną edycję Targów Edukacyjnych, na których poznańskie szkoły i uczelnie prezentowały swoją ofertę. Nasze Liceum, silnie reprezentowane przez nauczycieli i uczniów, także miało swoje stanowisko. Przez trzy dni targowe spotykaliśmy się z kandydatami do szkół ponadpodstawowych oraz ich rodzicami. Zainteresowanie naszą szkołą przeszło wszelkie oczekiwanie! Młodzież najczęściej zadawała pytania dotyczące profili klas, przedmiotów rozszerzonych i progów punktowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się oferta klasy pedagogiczno-psychologicznej oraz medialno-kulturowej. Wielu humanistów zaintrygował profil humanistyczno-prawniczy a uzdolnionych językowo oddział turystyczno-językowy.

Mamy nadzieję, że wszystkie nasze spotkania zachęciły do bliższego poznania naszego liceum w trakcie DRZWI OTWARTYCH. Okazja do odwiedzin szkoły, poznania nauczycieli i uczniów już niebawem! 18 MARCA br, w piątek od godz. 17.00 do 19.00 czekamy na wszystkich gości chętnych do spotkania w murach XV Liceum. Wspólnie odbędziemy spacer po szkole i odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Zainteresowanych DRZWIAMI OTWARTYMI, którzy nie będą mogli przybyć w najbliższy piątek zapraszamy na kolejne spotkanie z nami 9 kwietnia, w sobotę od godz. 10.00 do 12.00.

PRZYJDŹ, POZNAJ NAS I NASZĄ SZKOŁĘ!

Skip to content