Dzień Edukacji Narodowej

Ach, co to było za święto! Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej wzorem poprzedniego roku udało się przeprowadzić jedną z najciekawszych uroczystości w tradycji naszej szkoły, która w tym roku odbyła się pod nazwą: KOZIOŁKI-MATOŁKI NA OLIMPIE.

Jednak już przed 14 października organizatorzy (kl. IIA_P oraz kl. IIA_G wraz ze swoimi wychowawczyniami) skrupulatnie przygotowywali każdy szczegół uroczystości. Zaczęło się od stworzenia listy tegorocznych kategorii i przypasowania do nich nominacji (zarówno wśród nauczycieli, jak i wśród uczniów). Następnie przeszkoleni fotografowie wykonali stosowne zdjęcia, by kolejne osoby mogły zająć się tworzeniem gustownej prezentacji (dziękujemy naszemu drogiemu maturzyście, Arkowi Molendzie). Organizatorzy zadbali także o to, aby na wybranej grupie badawczej przeprowadzić ankietę – to ona pozwoliła wyłonić zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

I tak oto 14 października mogliśmy wszyscy po raz kolejny przeżywać Koziołki-Matołki: najpierw w salach, w których prezentację przedstawili konferansjerzy, następnie w auli w nieco mniejszym składzie, ale w jakże miłej i radosnej atmosferze. W trakcie rozdania nagród (w tym roku gustowne kubki z logo uroczystości) prowadzący galę każdemu nagrodzonemu oddawali głos, aby nagrodzeni mieli sposobność podzielenia się wrażeniami z otrzymanej nagrody. Żałujemy ogromnie, że nie wszystkim zwycięzcom udało się być z nami w trakcie ceremonii.

Całość wzbogacona została przepiękną muzyką i śpiewem naszych szkolnych artystek:

Gabrieli Molaty, Patrycji Płokarz i Wiktorii Paluszek.

Nie da się ukryć, że słuchających urzekł również zgrany team prowadzących całą uroczystość (Wiktoria Soroczyńska i Maciej Smoczyk)

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich czytających te słowa do naszej szkolnej galerii, którą dzięki uprzejmości pana wicedyrektora możemy oglądać w tak bogatej odsłonie.

Organizatorzy

  1. IIA_P i kl. IIA_G

wraz z p. Anetą Plutą i p. Ludmiłą Śliwieńską

Organizatorzy bardzo dziękują uczniom Mateuszowi Szulcowi i Janowi Orlińskiemu za działalność techniczną, p. Bar i p. wicedyrektorowi za pomoc ze sprzętem w auli, Mai Dąbrowskiej za opracowanie dekoracji, wszystkim życzliwym za gotowość do pomocy i wsparcie dobrym słowem.

Skip to content