Ogólnopolski Bieg Chrobrego 2018

Za nami Ogólnopolski Bieg Chrobrego. W tym roku nasza szkołę reprezentowało 14 uczniów. Uczestnicy startowali na dystansie 2000 m w biegu łączonym (chłopcy i dziewczęta ).Dużą niespodzianką okazał się bieg Małgorzaty Budzyńskiej z klasy 3b gim, która zajęła pierwsze miejsce wśród dziewcząt, ale też pokonała większość starszych chłopców startujących w tym biegu. Drugie miejsce wśród dużej konkurencji zajęła Zofia Mager z klasy IB. Medale zdobyliśmy dwa, ale to cała ekipa spisała się na medal. Wysoka kultura osobista, atmosfera w zespole i wola walki na trasie biegu spowodowała, że możemy być dumni z naszych uczniów.