Ogólnopolski Bieg Chrobrego 2018

Za nami Ogólnopolski Bieg Chrobrego. W tym roku nasza szkołę reprezentowało 14 uczniów. Uczestnicy startowali na dystansie 2000 m w biegu łączonym (chłopcy i dziewczęta ).Dużą niespodzianką okazał się bieg Małgorzaty Budzyńskiej z klasy 3b gim, która zajęła pierwsze miejsce wśród dziewcząt, ale też pokonała większość starszych chłopców startujących w tym biegu. Drugie miejsce wśród dużej konkurencji zajęła Zofia Mager z klasy IB. Medale zdobyliśmy dwa, ale to cała ekipa spisała się na medal. Wysoka kultura osobista, atmosfera w zespole i wola walki na trasie biegu spowodowała, że możemy być dumni z naszych uczniów.

Piętnastkę reprezentowali :
Kamil Sokołowski IA, Kacper  Osses IC, Adrian Komorowski 3a gim, Jagoda Kamińska 3a gim, Marta Sakowska 3a gim., Norbert Chotnicki  3a gim , Szymon Haraś 3a gim, Jan Orliński 3a gim., Mateusz Błachowiak IB, Mateusz Schulz 3a gim, Małgorzata Budzyńska 3b gim, Alicja minc IIB, Kinga Kurek II B.

Beata Szymańska