Początek roku szkolnego 2021/2022

1września 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.
Przed spotkaniami w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, nowoprzyjęci uczniowie  zebrali się w auli aby po raz pierwszy uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny, pozostałe klasy spotkały się z wychowawcami w salach.
Na wstępie głos zabrał p. dyr Ryszard Pyssa witając zebranych i życząc wszystkim  wytrwałości w dążeniu do realizacji swoich celów oraz wielu sił do wytężonej pracy. Następnie kilka słów do zebranych skierował  przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Szymon Twardoń.
Początek roku szkolnego to także czas przekazania sztandaru szkolnego pod opiekę nowego pocztu. W ubiegłym roku szkolnym reprezentowali nas chorążowie Nikodem Woźniak i Jan Lubka oraz Małgorzata Szwagrzyk, Wiktoria Soroczyńska i Anna Ludek. W tym roku szkolnym zaszczyt reprezentowania XV Liceum mają chorążowie Paweł Bogdanowicz i Gracjan Peil oraz asysta Julia Uryzaj, Julia Słaby oraz Jagoda Błaszczyk.
Na zakończenie uroczystości pani Renata  pierwszym  dzwonkiem dała nam znać, że rok szkolny 2021/2022 oficjalnie został rozpoczęty. Uroczystość prowadzili: Katarzyna Orawiec i Jakub Rolnicki.

                                                                                                                      Zbigniew Lubczyński

Skip to content