Pomóżmy!

Drodzy uczniowie!!!

Tata jednego z waszego kolegów potrzebuje pomocy. W sierpniu zeszłego roku zachorował na nowotwór. W trakcie leczenia okazało się, że chłoniak jest bardzo agresywny i oporny na chemioterapię oraz inne rodzaje terapii. Jest jeszcze jedna szansa, terapia dająca w takich rodzajach chłoniaków nadzieję na wyleczenie. Nazywa się car-t-cell i kosztuje niewyobrażalnie dużo, bo aż 1 570 000 zł. Może być przeprowadzona u nas w Poznaniu, w Klinice Hematologii i Transplantacji Szpiku na Szamarzewskiego. W środę okazało się, że chłoniak znowu zaatakował i nie mamy już chwili do stracenia.

Normalnie w akcję zaangażowałby się szkolny wolontariat i samorząd uczniowski. Zorganizowalibyśmy kiermasz i zebralibyśmy pieniądze, które przekazalibyśmy na leczenie pana Artura. Niestety czas jest nadzwyczajny, szkoła jest zamknięta. Prosimy, nie bądźcie obojętni. Dołączcie do zbiórki.

Liczy się każda złotówka!!!
Zależy nam, żeby dotrzeć do jak największej liczby ludzi, prosimy zatem nie tylko o wpłaty, ale i o udostępnianie informacji o zbiórce.
https://www.siepomaga.pl/artur-kaminski

Skip to content