Pożegnanie absolwentów 2018

Dla naszych trzecioklasistów nadszedł moment odebrania świadectw ukończenia liceum. Na tę uroczystość przybyli abiturienci, nauczyciele, przedstawiciele klas pierwszych i drugich oraz rodzice.
Uroczystość poprowadziły Natalia Czerniak i Karolina Koziura z klasy 2B.
Po przywitaniu zebranych gości, wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu, głos zabrała Pani Dyrektor Grażyna Lach, która przekazała abiturientom oraz ich rodzicom gratulacje i życzenia. Naszych uczniów pożegnał również Przewodniczący Samorządu Szkolnego Jakub Pietrzyk zachęcając do przemyśleń nad tym co chce się w życiu robić i rozpoczęcia takich działań.
Doniosłym momentem było uhonorowanie przez Panią Dyrektor najlepszych trzecioklasistów świadectwami z wyróżnieniem. Otrzymały je Natalia Warchoł i Wiktoria Kaźmierowska z klasy 3A oraz Dominika Rolnicka z klasy 3D.
Świadectwa ukończenia szkoły wręczyli swoim wychowankom: prof. Małgorzata Płaczek, prof. Sławomir Bar i prof. Olga Bączyk. Na scenie padło wiele wzruszających słów, były wspomnienia i mnóstwo pozytywnych emocji. Uczniowie otrzymali oprócz świadectw i kwiatów również znaczki z logiem „Piętnastki”, koniczynki i długopisy z czarnym wkładem – na szczęście oraz życzenia powodzenia na zbliżającej się maturze.
Miłym momentem było wręczenie przez Panią Dyrektor Grażynę Lach oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Izabelę Paczyńską nagród zasłużonym uczniom. Podczas tego wyjątkowego dnia nie mogło zabraknąć również podziękowań dla rodziców, którzy w szczególny sposób angażowali się w pracę na rzecz szkoły.
W drugiej części akademii – artystycznej zaprezentowali się uczniowie z klas 2B oraz 2D.
Jesteśmy przekonani, że przeżycia z licealnych lat pozostaną w pamięci na długo. W trakcie spędzonego tu czasu każdy zostawił w szkole cząstkę siebie, swoje przyjaźnie, sympatie, marzenia, tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.
Nam pozostaje trzymać kciuki i życzyć powodzenia w kolejnym, nowym etapie życia.

                                                                       Uczniowie klasy IIB – 27 kwietnia 2018 r.

Skip to content