Szlachetna paczka 2021

W tym roku, społeczność Naszej Szkoły kolejny raz postanowiła pomóc ludziom, którzy tego bardzo potrzebują. Wspólnie, udało nam się przygotować aż 70 paczek dla pani Anny i pana Jana, małżeństwa starszych ludzi których sytuacja życiowa jest niezwykle ciężka. Dziękujemy Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom za wielkie serce i ogromne zaangażowanie w akcję Szlachetnej Paczki.

Poniżej relacja z wręczenia prezentów, która nie wymaga już dalszego komentarza:
Relacja wolontariusza: Pani Ania z panem Janem jeszcze długo nie będą mogli uwierzyć w to, co ich spotkało. W życiu nie spodziewali się, że tyle dobra dostaną od ludzi z ogromnym sercem.
Gdy podjechaliśmy samochodem dostawczym, wyładowanym niemal po brzegi, absolutnie nie mogli uwierzyć, że wszystkie paczki z auta są tylko dla nich. Powoli dotarło to do nich dopiero wtedy, gdy nie mieliśmy już gdzie wypakowywać i zabrakło miejsca w ich małym domu! Aby poradzić sobie z rozpakowaniem takiej ilości prezentów poprosili zaprzyjaźnioną sąsiadkę-opiekunkę o pomoc, by wraz ze swoim mężem i dziećmi pomogli im rozpakować wszystkie paczki Już przy pierwszych prezentach popłynęły łzy szczęścia starszych Państwa, wszystko oglądali z wielką radością, ale też upewniali się po raz kolejny czy to na pewno wszystko dla nich! Cieszyła ich każda kolejna rozpakowana rzecz, zaś ilość prezentów sprawiła, że pan Jan ciągle kręcił głową w niedowierzaniu a pani Ani wręcz odebrało mowę, a widok nowej lodówki wniesionej na końcu, sprawił, że omal nie zemdleli! Aż baliśmy się powiedzieć im, że za 2 dni kurier przywiezie jeszcze nowy tapczan! Wzruszenie było tak duże, że na końcu łzy w oczach mieliśmy już właściwie wszyscy. Patrzenie na ogromną radość tych starszych ludzi to było coś niesamowitego i nie do opisania ot tak, po prostu słowami.

Słowo od Rodziny:
„Kochani, nigdy nie myśleliśmy, że spotka nas w życiu coś tak wspaniałego! Jesteśmy już starzy, schorowani, mąż jest niepełnosprawny, i nie spodziewaliśmy się, że możemy dostać tyle dobra. Dziękujemy z całego serca!”

Skip to content