Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

I znowu minął…

Dzisiaj rano w szkolnej auli uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018.
Na początku pani dyrektor Grażyna Lach wystąpiła z przemówieniem, w którym pogratulowała uczniom osiągnięć w minionym roku, dziękowała nauczycielom i rodzicom za ich pracę, zaangażowanie i wsparcie oraz życzyła wszystkim wspaniałych i, przede wszystkim, bezpiecznych wakacji. Pani dyrektor wyraziła nadzieję, że po wakacjach trwających w tym roku aż 73 dni, wszyscy wrócą do szkoły napełnieni energią i chęcią do podjęcia nowych wyzwań.
Potem nastąpiła uroczysta chwila wręczenia świadectw z biało – czerwonym paskiem najzdolniejszym uczniom; następnie nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy wyróżnili się przez ostatnich 10 miesięcy w różnych dziedzinach – konkursach przedmiotowych oraz w działaniach na rzecz szkoły i klasy.
Nagrody specjalne – czeki ufundowane przez Radę Rodziców, otrzymały najlepsze uczennice z poziomu klas pierwszych oraz drugich.
Następnie podziękowania oraz życzenia udanych wakacji przekazał w swoim wystąpieniu przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.
Tradycyjny dzwonek, który wybrzmiał pod koniec uroczystości, uświadomił nam, że to naprawdę już koniec roku szkolnego.
Uroczystość przygotowali i poprowadzili uczniowie klasy 1B z pomocą koleżanek z klas 2A i 2D, które dodały temu wydarzeniu artystycznego blasku.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Do zobaczenia 3 września.

Skip to content