Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca nadszedł moment, na który wielu czeka już od września. Wreszcie rozpoczynają się upragnione przez wszystkich wakacje. Zanim wszyscy rozjadą się na dwa miesiące po całym świecie przyszedł moment podsumowań.
O godz. 9:00 odbyło się spotkanie w auli szkoły, gdzie tradycyjnie uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce zostali wyróżnieni i z rąk pani Dyrektor otrzymali świadectwa. Dla najlepszych z najlepszych przeznaczone były również czeki, czyli nagrody finansowe.
Zostało wręczonych wiele nagród dla osób biorących aktywny udział w życiu szkoły.
Uczniowie zostali nagrodzeni między innymi za osiągnięcia w konkursach związanych z Tygodniem Języka Polskiego. Najlepsi siatkarze w naszej szkole, uczniowie klasy 1B otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy oraz puchar.
Przewodnicząca Samorządu Szkolnego wraz z opiekunkami wręczyli dyplomy oraz słodkości klasom, które zajęły trzy pierwsze miejsca w Lidze Piętnastki. Zwyciężyła klasa 1B, która dodatkowo w przyszłym roku szkolnym będzie miała dofinansowane przez Radę Rodziców wybrane wyjście klasowe. Gratulujemy!!!
Uroczystość zakończenia roku szkolnego umiliła część artystyczna przygotowana przez klasę 1C. W musicalowy sposób zostały przedstawione fragmenty szkolnej rzeczywistości. Nie zabrakło poezji oraz pięknej muzyki granej na żywo przez jedną z uczennic. Po symbolicznym ostatnim dzwonku pani Uli wszyscy rozeszli się z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali przepustkę na wakacje – świadectwo. Nastała wakacyjna wolność. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym!!!
Skip to content